моден

Земете пример: 10 идеи за есен од Оливија Палермо |

Вашите огласи ќе биде вметнат овде од страна на

Сега! Приклучок за AdSense.

Ве молиме одете на приклучокот admin страница за да го залепите вашата реклама код.

Новата сезона — нови идеи за есен од Оливија Палермо! Морам да признаам дека нејзините слики, стилски методи на гледање милиони фанови. Тимови Оливија зема оригиналот и сите благодарение на своите одлични чувство за вкус. Ова е формула на својот успех.

Take an example: 10 ideas for autumn from Olivia Palermo |

Како текот на летото дојде до крајот, и во наредните месеци ќе се спакува во плетени џемпери, комбинирајте ги со фармерки, MIDI здолништа.

Take an example: 10 ideas for autumn from Olivia Palermo |

Не може да се направи без кожни Јакни или ровот. Чевли, на пример Оливија Палермо, да додадете на вашата гардероба Chelsea чизми и глуждот чизми. За да биде удобно, топло и пријатно не заборавајте за раслојување. Одберете активната опрема и не ги исклучуваат модерен отпечатоци оваа есен кафез.

Take an example: 10 ideas for autumn from Olivia Palermo |

Take an example: 10 ideas for autumn from Olivia Palermo |

Take an example: 10 ideas for autumn from Olivia Palermo |

Вашите огласи ќе биде вметнат овде од страна на

Сега! Приклучок за AdSense.

Ве молиме одете на приклучокот admin страница за да го залепите вашата реклама код.

Take an example: 10 ideas for autumn from Olivia Palermo |

Њујорк

Take an example: 10 ideas for autumn from Olivia Palermo |

Друг неопходен за работа на есен — turtleneck. Залог во корист на бела, беж, сива или црна. Овој основен гама лесно се комбинираат со други работи. Носат turtleneck под фустанот, канцеларија кошула, jumpsuit.

Take an example: 10 ideas for autumn from Olivia Palermo |

Take an example: 10 ideas for autumn from Olivia Palermo |

Улица Стил, Милан Модна Недела Есен/Зима

Take an example: 10 ideas for autumn from Olivia Palermo |

Види, студија на слики на Оливија и ќе видите — тоа е забавна, корисни за развојот на неговиот стил.

Take an example: 10 ideas for autumn from Olivia Palermo |

Theme by Anders Norén