моден

Врвот и trendiest панталони од сезоната: новиот лето изгледот на Џенифер Лопез |

Вашите огласи ќе биде вметнат овде од страна на

Сега! Приклучок за AdSense.

Ве молиме одете на приклучокот admin страница за да го залепите вашата реклама код.

Топ дива Џенифер Лопез претпочита да експериментираат со стилот во ladylike слики. За одење на одмор (ѕвезда одмор во Италија) Jenn избра Palazzo панталони широк вертикални риги и бела bustier врвот. И, се разбира, бројот на накит и модни додатоци: обработени очила за сонце, торба, платформа сандали и злато круг обетки. Да се потсетиме дека широк-нога панталони, јасна омилените на повеќето стилски девојки на планетата оваа сезона.

Top and trendiest pants of the season: the new summer look Jennifer Lopez |

Вашите огласи ќе биде вметнат овде од страна на

Сега! Приклучок за AdSense.

Ве молиме одете на приклучокот admin страница за да го залепите вашата реклама код.

Лето изгледа многу нежна и исклучителна. Поединец заслужува восхит фризура j-Lo — безгрижно кадрици, кој истакна опуштено однесување на пејачот на одмор. Слатка двојка продолжува да уживаат во сонцето и морето на островот Capri.

Top and trendiest pants of the season: the new summer look Jennifer Lopez |

Top and trendiest pants of the season: the new summer look Jennifer Lopez |

Theme by Anders Norén