моден

Што да се носат со тесни панталони: господар класа од Кејт мос |

Вашите огласи ќе биде вметнат овде од страна на

Сега! Приклучок за AdSense.

Ве молиме одете на приклучокот admin страница за да го залепите вашата реклама код.

Тесни панталони не ја напушти гардероби на модата. И не само тексас (слаби). Со нивна помош, можете брзо да се создаде секојдневен изглед со основните предмети. Supermodel Кејт мос (44) е директен доказ. Улица фотографи заробени модел во Лондон. Во рацете на Кејт мос го држи своето милениче.

What to wear with skinny pants: a master class from Kate moss |

Вашите огласи ќе биде вметнат овде од страна на

Сега! Приклучок за AdSense.

Ве молиме одете на приклучокот admin страница за да го залепите вашата реклама код.

Само да се потсетиме дека девојките со форми, тоа е подобро да се носат тесни фармерки со преголеми, издолжени врвот, кога се опфатени препоните област. Ова правило овозможува да биланс на тома, да се нагласи тенки нозе и скријте не е сосема совршена објект. Најдобар натпревар на слим панталони е Чевли со пета.

What to wear with skinny pants: a master class from Kate moss |

Но, сликата на supermodel тенок, трим и ви овозможува да носат тесни панталони со исече кошула. Високи чизми за одржлив потпетици и црна turtleneck, шапка во тонот да се создаде стилски сет. Сликата составена од стилски додатоци и украси. Корисна торба (низ телото) рамо ослободени рака модел. Ви се допаѓа она што го гледате?

Theme by Anders Norén