моден

Познати плакарот: 15 ѕвездени тимови Џенифер Лопез |

Вашите огласи ќе биде вметнат овде од страна на

Сега! Приклучок за AdSense.

Ве молиме одете на приклучокот admin страница за да го залепите вашата реклама код.

Познатата актерка и пејачка Џенифер Лопез (47) е уште еден познат фигура во областа на модата и убавината индустрија. Така, од 2005 година таа е сопственик на брендот JLo од страна на Џенифер Лопез (облека за млади девојки). Jenn, како и секогаш, полн pechene — изгледа модерен, стилски и tasteful во секојдневниот живот.

Главниот приоритет во пејач облека се Женски слики и истата комбинација, само затоа што тие се совршено ја истакне нејзината фигура и мазна несовршености.

Celebrity closet: 15 stellar outfits Jennifer Lopez |

Џенифер Лопез, кои не се веќе ги споменавме. И дечко, врска, и кариера и сл. И ние сакаме тимови повеќе. Па сум направил избор
некои Изгледаат s музичка дива, каде јасно ѕвезда беспрекорна улица стил. Уживајте, се инспирирани, завист. Пријатно гледање.

Celebrity closet: 15 stellar outfits Jennifer Lopez |

Celebrity closet: 15 stellar outfits Jennifer Lopez |

Вашите огласи ќе биде вметнат овде од страна на

Сега! Приклучок за AdSense.

Ве молиме одете на приклучокот admin страница за да го залепите вашата реклама код.

Celebrity closet: 15 stellar outfits Jennifer Lopez |

Celebrity closet: 15 stellar outfits Jennifer Lopez |

Celebrity closet: 15 stellar outfits Jennifer Lopez |

Celebrity closet: 15 stellar outfits Jennifer Lopez |

Celebrity closet: 15 stellar outfits Jennifer Lopez |

Celebrity closet: 15 stellar outfits Jennifer Lopez |

Theme by Anders Norén