моден

Повеќето модерни фармерки, 2019: 5 сегашни модели. Стилски слики |

Вашите огласи ќе биде вметнат овде од страна на

Сега! Приклучок за AdSense.

Ве молиме одете на приклучокот admin страница за да го залепите вашата реклама код.

Да ви кажам што фармерки се во мода оваа година како и да се разбере модните трендови на сезоната, и што е најважно, како да го изберат правото и повеќето модерни фармерки, кратко за нови трендови.

Одговара фармерки

The most fashionable jeans, 2019: 5 current models. Stylish images |

Во 2019 треба да се каже збогум на фармерки кои имаат ултра-ниска одговара. Тренд позиција, за две години, зеде фармерки се вклопуваат во половината или неколку инчи повисоки. И овој моден тренд нема да се забави.

Одблесокот фармерки и широк модели

The most fashionable jeans, 2019: 5 current models. Stylish images |

За чаби девојки

Во однос на стилот, ситуацијата е слична. Тековната топ модели продолжи да ја води, а тие се: одблесокот фармерки, избледени и искинати широк модели, a La на ‘ 90-тите години. Моден тесни фармерки-цевки или како што се нарекува слаби остава на втор план.

The most fashionable jeans, 2019: 5 current models. Stylish images |

На lapels и исечете силуета

Никогаш нема да излезе од мода lapels и манжетни. Дизајнерите во еден глас му рече: “Cut off или отстрани”. И тоа не може да туку радувај се, бидејќи на овој начин од еден модел на тексас-панталони, можете да направите неколку верзии, бидејќи должината на нозете менува сликата.

The most fashionable jeans, 2019: 5 current models. Stylish images |

The most fashionable jeans, 2019: 5 current models. Stylish images |

Сите клапи треба да бидете внимателни, бидејќи тие се повеќе се профитабилни, само погледнете во модели Дечко, добро познат фармерки Varenka и исчезнува. Но, на Фармерки со разгореа подобро да не не, не гледај со овој модерен иновации.

Вашите огласи ќе биде вметнат овде од страна на

Сега! Приклучок за AdSense.

Ве молиме одете на приклучокот admin страница за да го залепите вашата реклама код.

The most fashionable jeans, 2019: 5 current models. Stylish images |

Широк и кален ракави во неколку слоеви, можете да го направите на широк модели, но и оние кои се вклопуваат во сликата, ќе треба да се отстрани права и тесен. Бесплатни модели се, исто така, често во комбинација со ракави поинаква нијанса од основната боја на фармерки.

The most fashionable jeans, 2019: 5 current models. Stylish images |

Мајка фармерки

The most fashionable jeans, 2019: 5 current models. Stylish images |

Основна гардероба на секој fashionista мора да се полнат најмалку еден пар на мајка фармерки. Лабава, удобно, се крие екстра инчи — фармерки едноставно незаменлив дел од мода Арсенал девојка. Специјален на популарноста на мајка ми-фармерки во гранџ стил. Овие модели изгледаат многу повеќе интересен отколку сите досадни слаби.

The most fashionable jeans, 2019: 5 current models. Stylish images |

Тексас culottes и Palazzo

The most fashionable jeans, 2019: 5 current models. Stylish images |

Листа на тренд тексас иновации дополнување на широк culottes и Palazzo. На прекумерно од горниот дел постепено се пресели во дното, оставајќи нема тесни фармерки.

А сепак, најзабележителен љубители на слаби, не грижете се. Моден компромис и ви овозможува да ја напушти во гардероба еден пар на тексас панталони за секојдневна облека на работа или во училиште.

The most fashionable jeans, 2019: 5 current models. Stylish images |

Theme by Anders Norén