моден

Модни чевли есен-зима 2019-2020. Чизми, чевли, чевли |

Вашите огласи ќе биде вметнат овде од страна на

Сега! Приклучок за AdSense.

Ве молиме одете на приклучокот admin страница за да го залепите вашата реклама код.

Чевли е главната страст на секоја девојка. Покрај тоа, чевли треба да биде удобен и удобно, тоа исто така треба да биде модерен и до датум. Нашите статија ќе ви помогне да се разбере кој чевли да се избере во новата мода за сезоната есен-зима 2019-2020. Се разбира, оваа сезона не се актуелни трендови.

1.Остар нос

Повеќето сегашниот тренд на сезоната ќе биде чевли со посочи пети, повеќето дизајнери дадоа предност на овој Чевли. Изберете посочи чизми, чизми или глуждот чизми и дефинитивно ќе бидат во тренд. Остар нос прави сликата повеќе елегантна и визуелно издолжува нога, па мислам дека овој тренд ќе одобри fashionista.Fashion shoes autumn-winter 2019-2020. Boots, shoes, shoes |

Fashion shoes autumn-winter 2019-2020. Boots, shoes, shoes |

DelpozoFashion shoes autumn-winter 2019-2020. Boots, shoes, shoes |

Narciso РодригезFashion shoes autumn-winter 2019-2020. Boots, shoes, shoes |

Narciso РодригезFashion shoes autumn-winter 2019-2020. Boots, shoes, shoes |

Prabal Gurung,Fashion shoes autumn-winter 2019-2020. Boots, shoes, shoes |

Свети ЛоренFashion shoes autumn-winter 2019-2020. Boots, shoes, shoes |

од Сент Лорен,Fashion shoes autumn-winter 2019-2020. Boots, shoes, shoes |

MSGMFashion shoes autumn-winter 2019-2020. Boots, shoes, shoes |

Alexander Wang

2.Плоштад пета.

Секојдневен чевли изберете чевли за одржлив потпетици. Овие чевли се вистински од сезона до сезона. така дизајнери, се разбира, не заборавајте за удобност.Fashion shoes autumn-winter 2019-2020. Boots, shoes, shoes |

Ј. Јс ЛиFashion shoes autumn-winter 2019-2020. Boots, shoes, shoes |

Долче & GabbanaFashion shoes autumn-winter 2019-2020. Boots, shoes, shoes |

Версаче

3.Алкохол

Вашите огласи ќе биде вметнат овде од страна на

Сега! Приклучок за AdSense.

Ве молиме одете на приклучокот admin страница за да го залепите вашата реклама код.

Не помалку релевантни во наредните модна сезона ќе биде чипка-up чевли. Ова може да биде чизми или чевли со алкохол во склопот на врвот и чевли и кратки глуждот чизми.

Fashion shoes autumn-winter 2019-2020. Boots, shoes, shoes |

ErdemFashion shoes autumn-winter 2019-2020. Boots, shoes, shoes |

ErdemFashion shoes autumn-winter 2019-2020. Boots, shoes, shoes |

Max MaraFashion shoes autumn-winter 2019-2020. Boots, shoes, shoes |

Max Mara

4.Чизми

Како долго време, не губење на земјата чизми. Оваа сезона, најчесто лак чизми средината на бедрото. Но, со такви чевли треба да биде многу внимателен, бидејќи трошоците за overstep тенка линија и ризикувате да изгледате вулгарно. Се сеќавам на главното правило: растојанието помеѓу фустан и ја гази не треба да биде повеќе од 10-15 см

Fashion shoes autumn-winter 2019-2020. Boots, shoes, shoes |

BalmainFashion shoes autumn-winter 2019-2020. Boots, shoes, shoes |

Tadashi ShojiFashion shoes autumn-winter 2019-2020. Boots, shoes, shoes |

Sachin & BabiFashion shoes autumn-winter 2019-2020. Boots, shoes, shoes |

FendiFashion shoes autumn-winter 2019-2020. Boots, shoes, shoes |

FendiFashion shoes autumn-winter 2019-2020. Boots, shoes, shoes |

ElleryFashion shoes autumn-winter 2019-2020. Boots, shoes, shoes |

Balmain

Биде модерен!

Theme by Anders Norén