моден

Моден жените панталони, панталони, панталони, jumpsuits сезона пролет-лето 2019 |

Вашите огласи ќе биде вметнат овде од страна на

Сега! Приклучок за AdSense.

Ве молиме одете на приклучокот admin страница за да го залепите вашата реклама код.

Панталони веќе долго време е омилен облека на жените. Ако порано жените не носат панталони, но сега ситуацијата е обратна. Жената во панталони, што позитивно се нагласува достоинството на сите облици и убавината на нозете, може да не изгледа лошо априори.

Многу девојки сакаат да носат фармерки. Ако не се смета како опција за вашиот плакар панталони на други ткаенини, како што памук или tweed, можеби овој член, може да ја промените вашата перспектива и дефинитивно ќе се најде нешто достоен за себе. Освен тоа, ако за да се зборува за топлата сезона, во тенки памучни панталони поудобно од фармерки.

Ајде да видиме што стилови на панталони ќе бидат релевантни во модна сезона пролет-лето 2019.

1.Исечете панталони

Одличен стилски опција за пролетната и летната сезона, ќе се исече панталони до глуждот. Тоа е неспорниот тренд на сезоната, сепак, не е нова. Панталони е толку долго изгледа многу стилски. Тие можат да се комбинираат со облека од различни стилови-од чисто за бизнис. Чевли за исече панталони, исто така, ги собере сите: тоа може да биде и патики и пумпи со високи потпетици. Во секој случај, ќе се погледне неверојатен.

Fashion women pants, pants, shorts, jumpsuits season spring-summer 2019 |

Фенси панталони и jumpsuits 2019Fashion women pants, pants, shorts, jumpsuits season spring-summer 2019 |

Zuhair МурадFashion women pants, pants, shorts, jumpsuits season spring-summer 2019 |

Balenciaga

2.Панталони со цепнатинки

Многу оригинален тренд на сезоната се панталони и jumpsuits со цепнатинки. Згора на тоа, засеци треба да биде мала и кратко(кој обично се за погодност да носат панталони), и долга до колената или до бедрото. Во овие панталони било девојче ќе изгледа многу импресивно. Многу krosivie и спектакуларен модели на панталони и комбинезон со цепнатинки претставена во збирките на Balmain и Zuhair Мурад.

Fashion women pants, pants, shorts, jumpsuits season spring-summer 2019 |

BalmainFashion women pants, pants, shorts, jumpsuits season spring-summer 2019 |

BalmainFashion women pants, pants, shorts, jumpsuits season spring-summer 2019 |

Balmain

3.Бел

Она што модна сезона без бел-дното панталони? Оваа сезона, се разбира, не е исклучок. Во пролетта и летото на 2019 останува тековната панталони одблесокот од колкот и коленото.

Вашите огласи ќе биде вметнат овде од страна на

Сега! Приклучок за AdSense.

Ве молиме одете на приклучокот admin страница за да го залепите вашата реклама код.

Fashion women pants, pants, shorts, jumpsuits season spring-summer 2019 |

Halston НаследствоFashion women pants, pants, shorts, jumpsuits season spring-summer 2019 |

BalmainFashion women pants, pants, shorts, jumpsuits season spring-summer 2019 |

BalmainFashion women pants, pants, shorts, jumpsuits season spring-summer 2019 |

Rachel ZoeFashion women pants, pants, shorts, jumpsuits season spring-summer 2019 |

Alice+Olivia

4.Панталони-цевки

Директно панталони цевки се уште се релевантни, и покрај очигледниот зафатнина на нивните бел-дното панталони. Овие панталони визуелно тенок фигура и да се направи нозете изгледаат една милја долго. Совршен за секоја фигура тип.

Fashion women pants, pants, shorts, jumpsuits season spring-summer 2019 |

Rachel Zoe

Fashion women pants, pants, shorts, jumpsuits season spring-summer 2019 |

Модерен jumpsuits пролет-лето 2019.

Ние нема да го повтори сето она што е напишано погоре. Модни трендови во jumpsuits целосно се повторува на сите тренд нови панталони. Па ако ви се допаѓа jumpsuits, можете да изберете комбинезони бел дното, шлиц на коленото или колкот, или со директно или конусни нога.

Fashion women pants, pants, shorts, jumpsuits season spring-summer 2019 |

Max MaraFashion women pants, pants, shorts, jumpsuits season spring-summer 2019 |

Zuhair МурадFashion women pants, pants, shorts, jumpsuits season spring-summer 2019 |

Philipp PleinFashion women pants, pants, shorts, jumpsuits season spring-summer 2019 |

MuglerFashion women pants, pants, shorts, jumpsuits season spring-summer 2019 |

BalmainFashion women pants, pants, shorts, jumpsuits season spring-summer 2019 |

Ellie SaabFashion women pants, pants, shorts, jumpsuits season spring-summer 2019 |

Zuhair Мурад

Моден шорцеви пролет-лето 2019.

За сопствениците на убави тенки нозе и оние кои сакаат да носат шорцеви, дизајнерите имаат подготвено изненадување. Оваа сезона е многу релевантно ќе биде кратко кратко мини и high-waisted jumpsuits со истиот долниот дел.

Fashion women pants, pants, shorts, jumpsuits season spring-summer 2019 |

Ellie SaabFashion women pants, pants, shorts, jumpsuits season spring-summer 2019 |

Philipp PleinFashion women pants, pants, shorts, jumpsuits season spring-summer 2019 |

Zuhair МурадFashion women pants, pants, shorts, jumpsuits season spring-summer 2019 |

Alice+OliviaFashion women pants, pants, shorts, jumpsuits season spring-summer 2019 |

Ellie Saab

Биде модерен!

Theme by Anders Norén