моден

Како да се носат faux крзно: 3 слика што сакате да се повторува |

Вашите огласи ќе биде вметнат овде од страна на

Сега! Приклучок за AdSense.

Ве молиме одете на приклучокот admin страница за да го залепите вашата реклама код.

Како да се носат faux крзно — три стилски решенија од познати модели. Бела Hadid, Елса Hosk и Gigi Hadid секогаш се модерно облечени и да биде во место на папараците како повеќето стилски ѕвезда. Смело девојки кои покажуваат своите вештини на облекување, да експериментира со стиловите, бои, текстури, се задржи чекор со светските трендови.

How to wear faux fur: 3 image that you want to repeat |

Да се потсетиме дека во оваа студена сезона да го замени природно крзно дојде светлина, топла, светла Палта од ecomega (мора!), која е речиси природни, додека “безопасни” опција. Со еден збор, модерен како и секогаш! Што да се носат? Тие се прилагодат на секој стил: фармерки, канцеларијата на панталони или навечер здолниште.

Gigi Hadid (22) го одбра повеќето природни бојата (темно сина). Да палто (Sézane) модел се допаѓа џемперот, панталони одблесокот од коленото и груба чизми. Акцентот во монохроматски начин Gigi не на пинк малата торба. Бизнис картичка модел – тренди очила.

How to wear faux fur: 3 image that you want to repeat |

Вашите огласи ќе биде вметнат овде од страна на

Сега! Приклучок за AdSense.

Ве молиме одете на приклучокот admin страница за да го залепите вашата реклама код.

Бела Hadid носи светла еко-крзнено палто, кожни панталони и бела патики. Резултатот е стилски, топло зима во собата. Тоа совршено ќе се вклопи во нашите жестока зима.

How to wear faux fur: 3 image that you want to repeat |

Елса Khosk (Елса Hosk) во нашето мислење, ја избра најдобрата опција палта — една боја вреди нешто! Додава елеганција. Износот над тоа е форумот, конусни фармерки и чевли на тенок пета. Само нешто да се прилагодат за нашите зима, чизми чорапи, можете да го замените чевли топло.

How to wear faux fur: 3 image that you want to repeat |

Како се чувствуваш во врска со стил модели? Ви се допаѓа?

Theme by Anders Norén